Największy w Polsce producent i dystrybutor systemów akustycznych. W służbie doskonałej akustyce od 1995 roku.
Strona główna » O firmie

O firmie

altFirma SEMPER acoustic powstała w 1995 roku jako rodzinna działalność założona z pasji przez dwóch wspólników. Wcześniejsze, wieloletnie  doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów akustycznych w kraju i za granicą doprowadziło do powstania pierwszego, niezależnego w Polsce producenta paneli akustycznych. Nasze ustroje akustyczne, izolacje akustyczne z serii HDS, maty z serii Matoplast i dyfuzory z serii Akudekor na stałe wpisały się w kanon uznanych produktów akustycznych.

Wielu naśladowców i firmy próbujące kopiować nasze produkty tylko potwierdzają naszą przewodnią rolę w dziedzinie wyrobów akustycznych w Polsce.

Dzięki zaproponowaniu unikatowych i bardzo skutecznych produktów jesteśmy obecnie liderem dostarczającym gotowe wyroby, półprodukty i elementy montażowe dla wielu dziedzin gospodarki.

Nasza firma od kilkunastu lat kooperuje z podmiotami zagranicznymi ciągle podwyższając standardy i szkoląc swoją kadrę. W ciągu ostatnich lat szczególnym uznaniem cieszą się nasi stolarze wykonujący dyfuzory drewniane cenione na całym świecie.

Z naszych wyrobów korzysta przemysł ciężki, maszynowy, motoryzacyjny. Dostarczamy maty głuszące do autobusów, pociągów, karetek pogotowia, sprzętu wojskowego i  specjalistycznego przeznaczenia min. dla górnictwa.

Nasze maty akustyczne i wyciszenia są powszechnie używane w budownictwie mieszkalnym, pawilonach handlowych, salach konferencyjnych, restauracjach, pubach, dyskotekach itp.

Olbrzymie sukcesy odnosimy na polu akustyki profesjonalnej. Nasze od podstaw projektowane dyfuzory, płyty perforowane i wygłuszenia specjalistyczne są bardzo chętnie stosowane przez projektantów i montowane w teatrach, filharmoniach, salach widowiskowych, salach sportowych itp.

Niesłabnącą popularnością cieszą się nasze wyroby budowlane w tym unikatowe izolacje HDS i HDS premium.
Klienci indywidualni i branżowi bardzo chętnie wykorzystują je jako izolację ścian, stropów, podłóg.
Nasze podkłady wibroizolacyjne HDS premium są niezastąpione jako wyciszenie pod deski, legary, panele podłogowe, podłogi pływające każdego typu i wykładziny.

Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy ustrój o określonym kształcie i wymiarach zaproponowanych przez klienta. Naszą specjalnością są dedykowane izolacje akustyczne dla przemysłu (min. wygłuszenie, wyciszanie i izolacje akustyczne pomieszczeń technicznych, hal produkcyjnych, maszyn i jednostek hałasotwórczych). Z naszych produktów wygłuszających korzysta na co dzień kilkaset firm, z którymi utrzymujemy stałą współpracę. Nasze wyciszenia wykorzystywane są do produkcji ścian dźwiękochłonnych, barier izolacyjnych, komór akustycznych, kabin pomiarowych, obudów maszyn i kontenerów.
 
alt
 alt

 Współpraca

  
Jeżeli są Państwo zainteresowani stałą współpracą z naszą firmą, prosimy o kontakt z naszym biurem. Ustalimy szczegóły współpracy i korzystną politykę cenową. Dla stałych odbiorców oferujemy dogodne plany lojalnościowe.

 

 

ZOSTAŃ HURTOWYM ODBIORCĄ NASZYCH WYROBÓW I KUPUJ NAJTANIEJ W POLSCE!!!    

Chcesz zostać naszym dystrybutorem?
 

W razie zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt:

semper1@home.pl
 


Przejdź do strony głównej